Pike ürünlerinde kış %25 indirim

 Şimdi satın al ...
  • 0 541 885 36 28
  • etoptan@cemeteks.com.tr

İADE KOŞULLARI

Aldığınız  ürünü iade etmek  isterseniz ürünün tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. 14 (on dört) günlük süre içerisinde iade talebiniz olması halinde durumu esatis@cemeteks.com.tr adresine yazılı olarak bildirilmelidir.İade edilmek istenen ürün kutusu, kullanım kılavuzları, ambalajı, varsa standart aksesuarları,tarafınızdan paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.
Ürünün iade alınabilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Ürün mutlaka orjinal faturası ve tarafınıza gönderilen nüshası ile gönderilmeli ve fatura ve nüshası gönderilecek paketin içerisine konulmalıdır.Faturasız/nüshasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. 
Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir. Aksi takdirde iade kabul edilemeyecektir.
 

İADE KAPSAMI DIŞINDAKİ ÜRÜNLER

Ayıbı yetkili teknik birimler tarafından tespit edilen tüm ürünler iade edilebilir ancak mazeretsiz iadeler aşağıdaki durumlarda kesinlikle yapılamamaktadır: Kapsam dışı ürünler ;
Jelatin, blister ya da vakumlu ambalajlı ürünlerde ambalajı açılmış ya da zarar görmüş olanlar,
Yıkanmış tekstil ürünleri, koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri ,Teşhir / fırsat köşesi reyonunda indirimli olarak satılan ve kusuru önceden belirtilen ürünler,
Tüm kullanılmış ürünler (satılabilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır).
Ambalajı bozulmuş ürünler: Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin iadesi ya da değişimi mümkün değildir.
Üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler

 

İADESİ KABUL EDİLEN ÜRÜNLER İÇİN GERİ ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde ilgili birimimiz tarafından incelenir.İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz 5 iş günü içerisinde alışverişinizin yapıldığı kredi kartına iade edilir.Havale/EFT ile yapılan ödemelerde iade, ödemenin yapıldığı banka hesabına yapılır.
İade bedelinizin kartınıza ulaşması, ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 

İADE EDİLEN ÜRÜN HANGİ ADRESE GÖNDERİLMELİ?

Unvan: CEMETEKS Tekstil TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: İstasyon caddesi  no: 56 Merkezefendi/DENİZLİ
Tel: 0 258 241 19 00 - 0 507 113 57 10  

E-posta: esatis@cemeteks.com.tr