Pike ürünlerinde kış %25 indirim

 Şimdi satın al ...
  • 0 541 885 36 28
  • etoptan@cemeteks.com.tr

CEMETEKS, Denizli’nin Babadağ ilçesinde 1961 yılında Celal MEMİŞOĞLU tarafından kurulmuştur. 50 yıldan fazla tekstil sektöründe faaliyettedir. Bugün Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerine, kendi bölgesinde ilk olarak başlattığı çok katlı mağazacılık anlayışıyla toptan ve perakende olarak satış yapmaktadır. Cemeteks’in temel misyonu müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmeti en uygun fiyata vermektir.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini benimseyen ve başarıyla uygulayan CEMETEKS, müşterileriyle kurduğu duygusal bağ, taviz vermediği kalite anlayışı, uygun fiyat, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim, ürün çeşitliliği, çalışanından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde sürdürmekte ve müşterisine sunduğu sosyal hizmetlerle de farkını göstermektedir.

 

CEMETEKS mağazaları ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Kendi markası FİRUZE, OCEANLINEN, FABRİKALİTE ve bayiliğini yaptığı Taç, Cotton Box,Dantela,Gonca, Aksu, Banyolin, gibi bilinen ev tekstili markalarının yanında yerli ve ithal yüzlerce ev tekstili ürünlerinin birlikte satışa sunulduğu bir firmadır.